IMG_1147

Tekma preobrata

FutureNet Maribor je v prvi tekmi četrtfinala premagal KMN Oplast Kobarid in povedel v zmagah z 1:0.
Tekmo je zaznamaval rezultatski prebrat v drugem polčasu. Po zgodnjem vodstvu gostov z 0:2 se je polčas končal 1:2.
Nato pa začetek drugega polčasa polnega golov. Gostje so prišli do vodstva 2:4 že na začetku drugega polčasa. Takrat pa je domača ekipa dvignila tempo igre in zlomila odpor borbenih gostov ter povedla s 6:4. Nekaj sekund pred koncem je gostom uspelo znižati rezulatat na 5:6. Za kaj več pa ni bilo več časa.
Povedati je potrebno, da je bila igra FutureNet Maribora zelo dobra čez celo tekmo. Zadeli so kar pet vratnic in imeli večino časa žogo v svojih nogah.

Očitno je šok terapija z menjavo trenerja uspela. Čestitke Tomiju Horvatu za uspeh že na prvi tekmi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone