Še ena zmaga

Naša ekipa ostaja na vrhu lestvice s polnim izkupičkom. Po peih krogih imamo 15 točk in smo skupaj z Dobovcem na prvem mestu.

Tekmo petega kroga smo odigrali ponovno doma in sicer prvič v tej sezoni v Dvorani Tabor, kjer se je zbralo okoli 100 gledalcev.

Novopečeni prvoligaš FSK Stripy iz Škofje Loke se je izkazal kot zelo čvrst nasprotnik. Polčas se je tako končal brez zadetkov in v nadaljevanju je bilo že skoraj nujno zadeti. To je v 25. minuti z lepim volejem uspelo kapetanu Mateju Fideršku, ki nas je popeljal v vodstvo. Po nekoliko boljši igri je nato še z dvema zadetkoma potrdil zmago Miloš Stojković. Častni zadetek je nekaj sekund pred koncem po lepem preigravanju dosegel Urban Tavčar in postavil končni izid 3:1 za domače.

Naslednje kolo bo na sporedu 2. novembra. Odpravljamo se na najbolj oddaljeno gostovanje – v Kobarid k Oplastu.