Maribor gre naprej

FutureNet Maribor je nadaljevanje prvenstva v 1. SFL začel v gosteh na Škofijah pri tamkajšnjem Bronxu.

To je bila prva tekma z novincema Jako Sovdatom in Tjažem Lovrenčičem. Tekmo so vijol’čni odločili že v prvem polčasu, ki so ga dobili z 0:4. Posebej učinkovit je bil Miloš Stojković, ki je dosegel prva dva gola in dodal še enega v drugem polčasu. Zadela sta še kapetan Matej Fideršek in mladinec Jeremy Bukovec. En gol je dodal še kapetan Bronxa Nik Zajc, ki je zadel lastno mrežo. Domačini so v zadnji minuti ublažili poraz z dvema zadetkoma. Končni rezultat je bil 3:6.

Naslednjo tekmo v 1. SFL igrajo naši fantje doma in sicer z Ivančno Gorico. Tekma bo 25. januarja 2019.

Še prej pa bo odigrana povratna četrtfinalna tekma pokala Term Olimje. V goste nam prihaja škofjeloški FSK Stripy. Tekma bo 18. janurja ob 20. uri v Dvorani Tabor. Mariborčani branijo 5 golov prednosti iz prve tekme.