Novice

KMN Benedikt : PROEN Maribor – 3:6

Mariborčani nadaljujejo v svojem ritmu. Kljub že osvojenemu 1. mestu po rednem delu prvenstva ni popuščanja. Včeraj so na gostovanju v 16. krogu 1. SFL v Benediktu vknjižili že svojo 15. zmago v letošnji sezoni. Po dvakrat so za zanesljivo zmago zadeli Fetić, Čeh in Jandrić. Na teren je po težavah Totoškovića s hrbtom stopil tudi trener Robert Grdović.
Preberi več →

Zmaga tudi selekcije U19!

Nedelja je dan za tekmovanje selekcije U19. Mariborčani so se v 13. krogu pomerili s tretjeuvrščenimi Mlinšami in po dveh zadetkih Žana Cmrečnjaka slavili z 2:1! Naslednji teden bo sledil še zadnji krog tekmovanja U19, ko naši mladi upi odhajajo v Sevnico.

PROEN Maribor : Zavas Siliko – 6:4

Včeraj je bil v mariborski Dvorani Tabor na sporedu 15. krog 1. SFL v katerem so Mariborčani gostili ekipo Zavas Siliko. Gostje so nudili dostojen odpor, srečanje pa je bilo ponovno odločeno v zadnji minuti, ko sta za zmago Vijolic zadela Fideršek in Jandrić.

Grdović in Fideršek čestitala Oplastu za dobro igro, pohvale tudi Frasu.

Mariborčani so včeraj v zaostalem 13. krogu 1. SFL v Dvorani Tabor gostili ekipo Oplasta iz Kobarida. Po izjemno dinamičnem in napetem obračunu, ki je vse do 36. minute postregel z neobičajnim rezultatom 0:0, so Mariborčani kljub golu zaostanka, ki so ga prejeli zgolj 4 minute pred koncem obračuna, po zadetkih Fiderška in Totoškovića uspeli preobrniti rezultat v svojo korist in se tako veselili že svoje 13. zmage v letošnji sezoni, niz neporaženosti pa povišali na 14 tekem in tako še zmeraj ostajajo edina neporažena ekipa v 1. SFL.

Pomembna zmaga za +8, jutri že v Ljutomeru

Mariborčani so včeraj v zaostali tekmi 11. kroga gostili ekipo Litije in po napetem zaključku tesno tekmo dobili s 4:3. Za Vijolice sta na derbiju kroga po dvakrat zadela Fideršek in Fetić.

Litijani so bili blizu, morda celo najbližje, da bi nasploh kot prva ekipa v letošnji sezoni na kolena spravili mariborsko zasedbo. Še v 36. minuti so imeli vodstvo z 2:3, a so Mariborčani kot že nemalokrat do sedaj pokazali izjemno koncentracijo ter karakter in v zadnjih minutah obrnili rezultat v svoj prid.