Novice

Prepričljiva zmaga in uvrstitev v končnico!

V petek, 6.3.2015, je bilo na sporedu 16. kolo 1.SFL, v katerem so se Mariborčani pomerili z ekipo KMN Bronx Škofije. Teoretično je že točka vijolice peljala v tako želeno končnico in temu primeren je bil tudi pristop. Tekma se je končala z zasluženo zmago s 3:0.

Preberi več →

Drobne trikrat za nove tri točke

V četrtek 29.1. je bilo na sporedu 13. kolo 1. SFL, v katerem sta se pomerila domači RE/MAX Maribor in KMN Sevnica. Po izenačenem in taktično dovršenem polčasu z obeh strani, so vijolice v drugem polčasu uspele zlomiti odpor gostov in po klasičnem ”hat tricku” Sebastijana Drobneta prišle do 3. zaporedne zmage v novem koledarskem letu in začasno zasedle 3. mesto na prvenstveni razpredelnici.

V pričakovanju Sevnice

Mariborčani so se po odličnem začetku in dveh pomembnih zmagah v novem koledarskem letu zavihteli na visoko 4. mesto in si priigrali pomembno prednost pred zasledovalci. Dobro formo bo potrebno znova potrditi na jutrišnjem srečanju, ko v Mariborsko dvorano Lukna prihaja Sevnica. V letošnji sezoni je izkupiček proti jutrišnjim nasprotnikom 2 poraza in zmaga. Trener Adamič se dobro zaveda, da je v igri veliko več kot le 3 točke in da bo naloga vse prej kot lahka: »To je še ena tekma in derbi. Sevnica lovi zadnjo priliko za končnico. Če ne zmagajo, so že skoraj izločeni iz boja za 4. mesto. Nas zanima zmaga, moramo zbirati točke, če hočemo do 4. ali celo višjega mesta pred zaključnimi boji.«

Dodatna motivacija za Mariborčane bo prav gotovo visok poraz na zadnjem prvenstvenem obračunu, ko so Sevničani slavili s kar 9:1, a glede na izjemno formo in popolnostjo kadra ( manjkal bo namreč le Vrabel ), lahko pričakujemo povsem drug obraz. Vse bo znano jutri okoli 21. ure.

VIR: RE/MAX MAribor / Futsal.si

S POLNIM IZKUPIČKOM IZ LAŠČ

V petek, 23.1.2015 je bilo na sporedu 12. kolo 1.SFL, v katerem sta se pomerila domači KMN Velike Lašče in RE/MAX iz Maribora. Kljub pregovorno neugodnem gostovanju, so vijolice pokazale izjemno učinkovitost in vse dvome o zmagovalcu razblinile dokaj hitro, ter suvereno prišle do zaslužene visoke zmage. Prav tako so ob ugodnem razpletu ostalih tekem povečale prednost pred zasledovalci na 4. mestu prvenstvene razpredelnice.

POMEMBNA ZMAGA PROTI PRVAKU!

V petek, 16.1.2015 je bila na sporedu 1. tekma 1.SFL v novem koledarskem letu, v kateri so se Mariborčani pomerili s favoriziranim aktualnim državnim prvakom Oplastom iz Kobarida. Po trdem boju je nagrada prišla v najslajši možni obliki – 2 zadetka v zadnji minuti in skok na 4. mesto na razpredelnici, ki vodi v končnico. Preberi več →