Novice

Odločilna je bila naša borbenost, naša želja, naš pristop, nenazadnje tudi naša kvaliteta!

Mariborčani so danes v Športni dvorani Galychyna z rezultatom 2:6 premagali favoriziranega ukrajinskega prvaka Energy Lviv in naredili pomemben korak v boju za napredovanje med 16 najboljših ekip Stare Celine! Za Vijolice so zadeli Totošković (3), Fideršek in Fetić (2). Zmago bo potrebno potrditi še v soboto, ko bo nasprotnik francoski Kremlin.
Preberi več →

Robert Grdović: Dober prvi polčas vzpodbuda za naprej, vse ostaja odprto!

Mariborčani so Ligo Prvakov v Ukrajinskem Lvivu začeli s porazom. S 4:0 je bil boljši madžarski prvak ETO Gyor.

Vijolice so se kljub omejenemu številu mož, v prvem polčasu enakovredno kosale z favoritom skupine, a manjša nezbranost jih je stala boljšega izida ob polčasu. Da bi po dobrem prvem polčasu lahko bilo marsikaj drugače prikimavata tudi Matej Fideršek in Robert Grdović:

Pred odhodom v Ukrajino tesna zmaga

Mariborčani so v petek, 7.10.2016 ob 20. uri v mariborski Dvorani Tabor v 3. krogu 1. SFL premagali ekipo Tomaža Šic Bar s 3:2. Za Vijolice so zadeli Jandrić, Fetić in Fideršek.

Tekma je kljub favoriziranosti Proenovcev bila izjemno izenačena in napeta vse do zadnje sekunde. K temu je botrovalo tudi izredno slabo zdravstveno stanje mariborske ekipe, saj so manjkali kar trije standarni člani – Čeh, Klinc in Hasanbegović, zaradi nerazumljive kazni dveh tekem pa je srečanje moral izpustiti tudi najboljši strelec prvenstva v lanskem letu, Denis Totošković.

Damir Puškar: Delitev točk je bila najbolj realna.

Mariborčani so v petek gostovali v Litiji. Prav gotovo enem težjih gostovanj v sezoni, z ozirom na težave s sestavo igralskega kadra zaradi številnih poškodb pa še toliko težjem, a se vseeno domov vrnili s pozitivnim rezultatom. Srečanje se je zaključilo z rezultatom 4:4, po tem ko so za Vijolice zadeli Jandrić (2), Fideršek in Hasanbegović.