Novice

Uspešno tudi na domačem parketu

FutureNet Maribor je uspešno začel prvenstvo tudi na domačem parketu. Zaradi zasedenosti Dvorane Tabor se je tekma proti KMN Bronx Škofije odigrala v Dvorani Lukna v Ljudskem vrtu.

Začetek tekme je postregel s presenetljivim vodstvom gostov, ki pa ni trajalo dolgo. Že v isti minuti je zadel za izenačenje kapetan Matej Fideršek. Nato je bilo več pri žogi domače moštvo, ki je iskalo zadetek za vodstvo. To je tudi dočakalo, ko je s pravim evrogolom iz prostega strela zadel Uroš Kroflič. Še v prvem polčasu je uspelo Bronxu izenačiti in ekipi sta odšli na odmor z rezultatom 2:2.

V drugem polčasu pa kar nekaj priložnosti na obeh straneh, vendar sta bila vratarja zelo razpoložena in nobeni ekipi ni uspelo zadeti vse do 31. minute, ko je z lepim preigravanjem prišel do strela Josip Jurić in povedel domače v vodstvo. Gostje so zadnjih pet minut igrali brez vratarja in poskušali priti do izenačenja. Ko je po izvajanju kota in voleju Mateja Fiderška vratar gostov klonil še četrtič, je bil zmagovalec znan. Končni rezultat 4:2 za FutureNet Maribor, ki tako nadaljuje z uspešnimi igrami v tej sezoni. To je bila tretja zaporedna zmaga.

Naslednje, 4. kolo se igra v petek, 19.10.2018. Mariborčani potujejo v Ivančno Gorico.

Druga zaporedna zmaga v gosteh

FutureNet Maribor se še z drugega zaporednega gostovanja vrača s polnim izkupičkom. V gosteh so po všečni igri premagali ekipo KMN Sevnica z rezultatom 1:3.

Strelci:

FutureNet Maribor: Jure Kordiš, Nik Jelič, Matej Fideršek

KMN Sevnica: Teo Turk (avtogol)

Naslednjo tekmo igramo prvič v tej sezoni pred domačim občinstvo. 12. 10. 2018 ob 20. uri se bomo v Dvorani Lukna pomerili z KMN Bronx Škofije.

Vabljeni.

Uspešen začetek

FutureNet Maribor se je iz gostovanja pri Benediktu vrnil s polnim izkupičkom.

Tekmo so naši fantje odlično odprli in hitro povedli s 4:0. Do polčasa so zabili še trikrat in odšli na odmor z rezultatom 7:1. Kljub visoki prednosti so tudi v nadaljevanju držali visok ritem in gostiteljem niso dovolili posesti žoge. Do konca tekme so zadeli še štiri gole in tako zmagali z 11:1. Na tekmi je šest golov dosegel povratnik in hkrati kapetan ekipe Matej Fideršek.

Naslednjo tekmo bodo spet odigrali v gosteh in sicer pri Sevnici, 5. 10. 2018.