Jesenski prvaki

Po odigranem 11. krogu v 1. SFL se je končal jesenski del prvenstva. Naši fantje so postali jesenski prvaki in imajo pred nadaljevanjem prvenstva točko prednosti pred Dobovcem.

Tekmo so igralci FutureNet Maribor odprli fenomenalno. Že v 4. minuti so vodili 2:0 in imeli igro pod kontrolo. V nadaljevanju so se tudi gostje iz Sevnice nekoliko zbrali in igrali bolj obrambno, tako da je takšen rezultat ostal vse do polčasa.

V drugem polčasu pa sta Josip Jurić in Miloš Stojković držala vse niti igre v svojih nogah. Domači so zadeli še petkrat in dosegli visoko zmago za konec tega leta.

Strelci: 1:0 Stojković (4.), 2:0 Jurič (4.), 3:0 Fideršek (22.), 4:0 Stojković (24.), 5:0 Stojković (29.), 6:0 Turk (32.), 7:0 Jurič (37.)